דיו למדפסת Canon PIXMA MP252

ראש דיו שחור Canon 510 מק״ט PG510 עבור מדפסות הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
220
בכיסוי של 5%
 
דיו שחור למדפסת Canon PIXMA MP252
דיו 510 Black, להדפסה בצבע ובגווני שחור.
עלות פר דף, עם מחסנית דיו זו של Black הינה ₪0.368
ראש דיו שחור Canon 512 מק״ט PG512 עבור מדפסות הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
401
בכיסוי של 5%
 
דיו שחור למדפסת Canon PIXMA MP252
דיו 512 Black, להדפסה בצבע ובגווני שחור.
עלות פר דף, עם מחסנית דיו זו של Black הינה ₪0.287
ראש דיו צבעוני Canon 511 מק״ט CL511 עבור מדפסת הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
244
בכיסוי של 5%
 
דיו צבע למדפסת Canon PIXMA MP252
דיו 511 צבע, להדפסה בצבע ובגווני צבע.
עלות פר דף, עם מחסנית דיו זו של צבע הינה ₪0.447
ראש דיו צבעוני Canon 513 מק״ט CL513 עבור מדפסת הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
349
בכיסוי של 5%
 
דיו צבע למדפסת Canon PIXMA MP252
דיו 513 צבע, להדפסה בצבע ובגווני צבע.
עלות פר דף, עם מחסנית דיו זו של צבע הינה ₪0.407

Canon PIXMA MP252

מצא כאן דיו PIXMA MP252. ראש דיו ומחסניות דיו בצבעים שונים עבור PIXMA MP252.


מצא וקנה כאן, דיו מתאים עבור מדפסת PIXMA MP252, מתכלים וכל הדרוש ל- Canon PIXMA MP252.

בחר עכשיו דיו ומתכלים מתאימים עבור מדפסת הזרקת דיו Canon PIXMA MP252. רכוש את אלו באופן מקוון ואנו נשלח זאת עד למפתן דלתך.

קנה כעת דיו למדפסת קנון PIXMA MP252, או קרא מידע אודות דיו Canon PIXMA MP252.

לכל שאלה אודות דיו PIXMA MP252 ובכל נושא אחר הקשור למדפסת הזרקת דיו Canon PIXMA MP252

חייג אלינו ואנו נשיב לזו באופן מידי (בשעות הפעילות). לחליפין, שלח שאילתה, באמצעות טופס יצירת קשר, ואנו נשתדל להשיב לזו בהקדם.


ראה לעיל תצוגה וויזואלית של ראשי דיו, מחסניות דיו, ומתכלים המשמשים עבור מדפסת דיו קנון PIXMA MP252.
השתמש במידע המוצג על מנת לבצע השוואה בין PIXMA MP252 לבין דגמי מדפסות אחרים, לעניין עלות בעלות כוללת ועלות הדפסה פר עמוד. קרא תקצירי מפרטים של מחסניות דיו ומתכלים המיועדים עבור PIXMA MP252 וקבל גישה מהירה, באמצעות קישורים חמים, אל דפי מוצר המציגים מידע פרטני אודותם. תוכנם של דפי המוצר, כולל מידע מדויק אודות עלות התפעול ואחזקתה של מדפסת קנון PIXMA MP252 תוך הצגת עלויות ההדפסה פר דף, בשימוש עם מחסנית דיו ו/או כל אחד מן החומרים המתכלים, בשקיפות מלאה. חישבנו את עלות ההדפסה פר עמוד באופן נפרד עבור כל מחסנית דיו ו/או עבור כל מתכלה אחר, על ידי חלוקת המחיר של כל אחד מהם, בסך תפוקת ההדפסה המוערכת. תוצאת החישוב הנה עלות הדיו פר הדפסת דף באמצעות מדפסת PIXMA MP252 ו/או עלות השימוש היחסי במתכלה פר הדפסת דף באמצעות מדפסת PIXMA MP252.

* שים לב - עלות ההדפסה פר דף (CPP - Cost Per Page), מבוססת על : תפוקת ההדפסה המוערכת - אשר נגזרה ממדידות  שנערכו תוך הדפסה במדפסת PIXMA MP252, תוך יישום מתודולוגית הבדיקה של ISO/IEC וכפי שפורסמה על ידי קנון, מחירי דיו ומתכלים אשר נקובים באתר.

** מחיר ההדפסה הנקוב פר עמוד, נקבע עבור הדפסה של עמוד ממוצע בכיסוי שטח מודפס של חמישה אחוזים. עלות ההדפסה פר דף הנה ערך משתנה אשר תלוי ביחס ישיר לכיסוי השטח המודפס בפועל.

עלות הבעלות הכוללת על מדפסת PIXMA MP252, כפי שמוצגת לעיל, תסייע לך להשוות בין PIXMA MP252 לבין דגמי מדפסות אחרים, להגיע לכלל החלטה ולבחור את המדפסת המתאימה והמשתלמת ביותר עבור צרכיך ודרישותיך, גם יחד. לחליפין, תוכל לבחון בעיון את כדאיות אחזקתה של PIXMA MP252, ביחס למדפסות אחרות, ולהגיע לכלל החלטה האם לרכוש מחסניות דיו ומתכלים בעבורה, או שמא להחליפה במדפסת אחרת  שהנה משתלמת יותר ובעלת מפרטים גבוהים יותר ואשר עונים על צרכיך הנוכחיים. זאת כאשר ערך עלות הדיו ו/או המתכלים עולה על ערך עלות הרכישה של מדפסת חדשה, שהנה בעלת יתרונות כגון מדפסת שעוצבה בהתאם לדרישות Energy Star, מומלץ לשקול בחיוב את החלפתה של המדפסת, שכן יעילות אנרגטית גבוהה מעניקה החזר השקעה מהיר יותר.


קנון PIXMA MP252 הינה מדפסת הזרקת דיו (InkJet Printer), אשר תוכננה להדפיס טקסטים ותמונות באיכות גבוהה. טכנולוגית הזרקת הדיו (Thermal InkJet Printing Technology) מקנה למדפסת קנון PIXMA MP252 יתרונות רבים, דוגמת : יכולת הדפסה על מגוון חומרים, הדפסת תמונות באיכות גבוהה, הדפסה ללא שהות, צריכת אנרגיה נמוכה, עלות רכישה ראשונית נמוכה.

קנון PIXMA MP252 מקנה למשתמשים את היכולת להנות מטכנולוגית הזרקת הדיו עבור הדפסת מסמכים באיכות גבוהה, אחידות גוונים וצבעים ומילוי אחיד של שטחי הדפסה ובנוסף לרתום את היתרונות של מדפסת הזרקת הדיו שהנם : הדפסה ללא המתנה, פעולת הדפסה שקטה במיוחד, הדפסה של תמונות באיכות הגבוהה ביותר, יכולת להדפיס על סוגים רבים של מדיה, עלות רכישה ראשונית שהנה זולה יותר ביחס לעלות רכישה של מדפסת לייזר.

קנון PIXMA MP252 מאובזרת במעבד הדפסה משובץ בארכיטקטורת SOC(מערכת על שבב) ובזיכרון מובנה אשר מקנים לה יכולת לעבד, באופן מיידי, את רצף פקודות הדפסה, אשר התקבלו מן המחשב, לכדי שפת תיאור עמוד המתארת את מערך הנקודות היוצר את תמונת ההדפסה. הרחבה של נפח הזיכרון, המובנה במדפסת קנון PIXMA MP252, תורמת לשיפור זרימת הנתונים, מגבירה את כושר העיבוד לביצוע מהיר ויעיל יותר עבור הדפסת תמונות וגרפיקה מורכבת.


מדפסת PIXMA MP252 מדפיסה באמצעות סוגים שונים של דיו, שהנם בצבעים ובגוונים רבים ועשויים תרכובות שונות, אלו יועדו עבור עבודות הדפסה שונות וצרכי הדפסה מגוונים, דוגמת :

דיו סטנדרטי - דיו המשמש עבור הדפסה של מסמכים רגילים דוגמת חשבוניות, תעודות, מצגות, תוויות וכו'.

דיו להדפסת תמונות -  דיו פוטו, משמש להדפסת תמונות באיכות של מעבדת צילום.

דיו מגנטי - דיו המשמש להדפסה של המחאות ומסמכים, אשר ניתן לקוראם באמצעות ציוד יעודי בטכנולוגית זיהוי תווים מגנטיים.

דיו מאובטח - דיו המשמש להדפסה של מסמכים רגישים. דיו זה, מקנה לשכבת ההדפסה אלמנטים אשר מונעים מחיקה ו/או שינוי למטרות זיוף והונאה. סדרת הדיו המאובטח כוללת דיו, המכיל פיגמנט אשר מגיב למגע של חומר ממס באמצעות שחרור כתם בצבע אדום עז אל תוך סיבי הנייר, ובכך חושף את הנסיון לשינוי תוכן המסמך. דיו פלואורוסנטי, המכיל סיבים פלואורוסנטיים, אשר מגיב לתאורת אולטרא סגול באמצעות שינוי צבעה של שכבת ההדפסה.

דיו סובלימציה - דיו המשמש עבור האצלה של שכבת ההדפסה על גבי חומרי גלם שונים ומאפשר להדפיס על בדים, אבן, קרמיקה, מתכת זכוכית ועוד.

דיו בגוונים שונים - אלו הן תרכובות דיו אשר מכילות פיגמנטים בצבעים ובגוונים שונים אשר משמשים להדפסה של גווני ביניים עבור הדפסת תמונות באיכות מקצועית.

בעליה של מדפסת PIXMA MP252 יכולים לבחור בין שימוש במחסניות דיו מקוריות שיוצרו על ידי קנון, לבין שימוש במחסניות דיו אשר מולאו מחדש. מחסניות הדיו המשמשות עבור PIXMA MP252, ניתנות לשימוש חוזר. שימוש חוזר במחסניות דיו ובמתכלים תורם לצימצום של טביעת פחמן והפחתה ניכרת של הפסולת המוצקה, מסייע בשימור משאבים ובשמירת הסביבה ומוזיל את עלויות ההדפסה.
ניתן להתקין במדפסת PIXMA MP252 דיו תואם, אם כי הדבר אינו מומלץ כלל שכן דיו תואם לא יוצר על ידי קנון, ובדר"כ איכותו ירודה ולכן הוא עשוי לגרום לכשלים ולבלאי מואץ של מנגנון ההדפסה.


מחסניות הדיו והמתכלים המשמשים עבור מדפסת קנון PIXMA MP252 עוצבו עבור התקנה אינטואיטיבית והחלפה מהירה, הדורשת התערבות משתמש מינימלית ואשר ניתנת לביצוע, אף על ידי משתמשי קצה בלתי מנוסים. אלו, כוללים יכולת ניטור משובצת המאפשרת למשתמשים לנטר את נתוני הצריכה של מחסניות הדיו והחומרים המתכלים ולנהל, באופן יזום, מערכת התראות עבור הזמנת מחסניות דיו ומתכלים מבעוד מועד. יכולות אלו מבטלות את הצורך להחזיק ולנהל מלאי של מחסניות דיו ומתכלים, מונעות את הדממת המדפסת ותורמות להפחתת הוצאות הניהול עבור קנון PIXMA MP252.

תוכל לצמצם את צריכת הדיו תוך בחירה באחת משלוש אפשרויות :

1. קביעת הגדרות הדפסה על מצב חסכון בדיו שהנו אפקטיבי. קביעת מצב זה תפחית את צריכת הדיו בכ-20% מבלי לפגום באיכות ההדפסה של טקסטים והיא עשויה לשמש עבור הדפסת מסמכים יומיומיים.

2. קביעת הגדרות הדפסה על מצב חסכון בדיו שהנו מקסימלי. קביעת מצב זה תפחית את צריכת הדיו בכ-35% מבלי להשפיע על יכולת הקריאה של הפלט והיא עשויה לשמש עבור הדפסת מסמכי טיוטא.

3. קביעת הגדרות הדפסה על מצב חסכון בדיו שהנו מותאם אישית. קביעת מצב זה תפחית את צריכת הדיו בהתאם לאחוזים של מדרגת החיסכון שבחרת.

*קביעת הגדרות החיסכון בדיו מתאפשרת באמצעות תפריטיה של PIXMA MP252 ו/או באמצעות הגדרת מנהל התקן ההדפסה, המשמש עבור PIXMA MP252


בעת רכישה של מחסניות דיו עבור מדפסת PIXMA MP252, ניתן לבחור בין מחסניות דיו שהנן בעלי קיבולת שונה וייעוד שונה, זאת בהתאם לצרכי והרגלי ההדפסה שלך. כמו : מחסנית דיו בעלת קיבולת סטנדרטית שיועדה עבור משתמשים במדפסת PIXMA MP252, אשר מדפיסים כמויות קטנות ושאינן עולות על תפוקת ההדפסה המוצהרת לאורך חיי המדף של מחסנית הדיו. מחסנית דיו בעלת קיבולת גבוהה שיועדה עבור משתמשים במדפסת PIXMA MP252, אשר מדפיסים כמויות גדולות שעולות על תפוקת ההדפסה המוצהרת לאורך חיי המדף של מחסנית הדיו. מחסנית דיו פוטו שיועדה עבור משתמשים במדפסת PIXMA MP252, אשר מדפיסים תמונות. *ככלל, כל אחת ממחסניות הדיו, שהנן בעלות קיבולת שונה וייעוד שונה, מתאימות עבור מדפסת PIXMA MP252. עם זאת, רק אחת ממחסניות הדיו תתאים במיוחד עבור צרכי ההדפסה שלך, יותר מהאחרות, ותציע לך את החזר ההשקעה הגבוה ביותר. **שימוש במחסנית דיו בעלת קיבולת גבוהה, תורם להוזלה משמעותית של עלות ההדפסה פר עמוד ולהפחתה ניכרת בעלות הבעלות הכוללת על מדפסת PIXMA MP252, ומתאים בעיקר עבור משתמשים אשר מדפיסים כמויות רבות ומעוניינים להשיג מחיר כולל פר הדפסה, שהנו מצויין.


מדפסת PIXMA MP252, מאובזרת בממשקי קישוריות סטנדרטיים, ונתמכת באמצעות מגוון קישוריות נוספות דוגמת : USB, אתרנט, בלוטות', Wi-Fi, מקבילי, סדרתי, NFC וכו', זאת באמצעות שרתי הדפסה חיצוניים המאפשרים לחבר אותה ישירות אל המחשב, בחיבור מקומי, וכן לרשת המשרדית והביתית ולהנות מיתרונות של תקשורת איכותית וגמישה. התמיכה בהתקני קישוריות חיצוניים, מקנה את היכולת לחבר את PIXMA MP252 למגוון של רשתות כמו רשת קווית ורשת אלחוטית הפועלות עם מגוון פרוטוקולי תקשורת, בעלי מאפיינים מתקדמים כמו הגדרת תצורה מוגנת באמצעות סיסמא, תמיכה באימות עבור גישה מוגנת, אשר מספקים תמיכה בפלטפורמות שונות של מערכות הפעלה ומאפשרים את שילובה של PIXMA MP252, בסביבת טכנולוגית המידע ולנהלה ביעילות ובקלות באמצעות מגוון כלי ניהול אשר מסופקים על ידי קנון וכן באמצעות פיתוחי צד שלישי המאפשרים לנטר, להגדיר, להתקין ולנהל את PIXMA MP252. כמו גם, לנהל מדיניות אבטחה, לנטר נוהלי הדפסה ולעדכנם כאשר נוהל מסויים משתנה וליתן תמיכה מרחוק עבור המשתמשים בה. מגוון כלי הניהול המיועדים עבור PIXMA MP252, מאפשרים לנהל בקלות וביעילות מירבית את PIXMA MP252, הן בחיבור ישיר למחשב והן בחיבור לרשת. כלים אלו, מעניקים ערך מוסף עבור ניהול יזום ושינוי הגדרות מנקודת גישה מרוחקת, דוגמת : יצירת חבילות התקנה של מנהלי התקן והפצתן אל משתמשים, ביצוע שדרוגי קושחה, שינוי הגדרות, יצירה של פרופילים ייחודיים עבור משתמשים, אבחון ופתרון מצבי שגיאה ועוד. כלי הבקרה המשמשים עבור PIXMA MP252, מאפשרים לנטר את המידע המתקבל ממדפסת PIXMA MP252, הן בחיבור ישיר למחשב והן בחיבור לרשת. כלים אלו, מספקים מידע סימולטני אודות מצבה של PIXMA MP252, מצב החומרים המתכלים, התראות אודות מצבי שגיאה ומפלס דיו נמוך. כמו גם, מאפשרים להפיק דוחות אודות צריכת דיו ומתכלים, הכוללים את נתוני השימוש במדפסת. חיבורה של PIXMA MP252, ישירות אל המחשב, מאפשר לנצל את משאבי העיבוד והזכרון של המחשב המארח עבור עיבוד מהיר יותר של עבודות הדפסה מורכבות. חיבורה של PIXMA MP252 אל רשת קווית, מאפשר להפיק את מירב הביצועים ולשתף את משאביה של PIXMA MP252 עם המשתמשים ברשת, לקבוע מדיניות הדפסה עבור משתמשים באמצעות בקרת גישה, ליעל ולשפר את זרימת הנתונים תוך קיצור זמן ההמתנה שבין תורי ההדפסה ולספק תמיכה לקצבים גבוהים של תעבורת מידע. חיבורה של PIXMA MP252, לרשת אלחוטית מאפשר להנות מאותם היתרונות של חיבור לרשת קווית, ובנוסף להנות מהגמישות המוקנית באמצעות חיבור נטול כבלים, עבור ניוד והאפשרות למקם את PIXMA MP252 בכל מקום במשרד. שרתי הדפסה חיצוניים המספקים תמיכה ברשת Wi-Fi Direct, מאפשרים להדפיס באופן אלחוטי אל PIXMA MP252, אף במצב בו אין בנמצא חיבור לרשת אלחוטית.


מדפסת PIXMA MP252 מאפשרת לך לחתוך את צריכת הנייר בחמישים אחוזים ולצמצם את נפח הניירת לכדי חצי, זאת באמצעות הקניית האפשרות להדפסה דו צדדית. הדפסה על שני צידי הדף מתאפשרת באחד משני אופנים: הראשון, תוך שימוש בהתקן דופלקס המאפשר לבצע הדפסה דו צדדית אוטומטית, אשר אינה תלויה במקור הזנת הנייר ו/או בכיוון הזנתו. והשני, באמצעות תמיכה של מנהל התקן ההדפסה עבור הדפסה דו צדדית אשר מצריכה התערבות ידנית מצד המשתמש בהזנה חוזרת של הנייר אל מקור הקלט הידני, תוך הקפדה על כיוון הזנה נכון.


מדפסת PIXMA MP252 בתצורה סטנדרטית, משמשת עבור הדפסה בלבד. מדפסת PIXMA MP252 MFP-Multi Function Printer, הקרויה גם מדפסת משולבת PIXMA MP252 וגם מדפסת רב תכליתית PIXMA MP252, מציעה תפקודים נוספים כמו העתקת מסמכים, סריקה של מסמכים והמרתם לפורמט דיגיטלי, שיגור וקבלה של הודעות פקס ודוא"ל. ריבוי התפקודים המוצע על ידי מדפסת משולבת PIXMA MP252, ממלא את כל צרכי המשרד לעניין מסמכים תוך שימוש במכשיר יחיד ומקנה יתרונות כמו הפחתה בצריכת החשמל, העלאת רמת הביצועים תוך צמצום שטח הפנים אותו היו תופסים מספר מכשירים המיועדים לבצע כל תפקוד באופן נפרד.


מנהלי התקן ההדפסה המיועדים עבור מדפסת PIXMA MP252, מספקים תמיכה עבור מגוון רחב של מערכות הפעלה ועבור מגוון של שפות מדפסת, וכן של שפות תיאור עמוד רבות ואמולציות שונות. מנהלי התקן הדפסה אלו, מאפשרים למשתמשים במדפסת PIXMA MP252, להשיג את ביצועי ההדפסה המיטביים בסביבות עבודה שונות. אלו, מקנים יכולות מגוונות עבור עבודות הדפסה, דוגמת : הדפסה דו צדדית, ניהול מתקדם לקביעת דרגות חסכון בדיו, הטמעה של אלמנטים המשמשים לאבטחת המסמך(כמו סימני מים), הצפנת עבודות הדפסה, נעילה של עבודות הדפסה ושחרורן באמצעות קוד גישה, שליטה על גווני הפלט ואיכותו החל באיכות טיוטה וכלה באיכות מיטבית, איסוף עותקים, התאמת גודל המסמך הנשלח להדפסה לגודלה של מדית ההדפסה, הדפסת N-up אשר מאפשרת להדפיס מספר מסמכים על גבי עמוד אחד, הדפסה של כרזה באמצעות פריסה על גבי מספר עמודים, הדפסת חוברות ועוד. כיס שילוב חומרה ו/או זכרון הבזק אשר מובנים במדפסת PIXMA MP252, מאפשרים להטמיע גופנים ופקודות מקרו מסוגים שונים, דוגמת : גופני מתאר, גופנים המשמשים עבור הדפסת עברית מיישומים הפועלים בסביבת מערכת הפעלה Dos, גופני CMC7 עבור הדפסת המחאות ותווים מגנטיים, גופני ברקוד המשמשים להדפסה של ברקודים וכו'.


שקלולם של הערכים אשר כוללים את ביצועי ההדפסה, תכונות ומאפיינים, אפשרויות עבור חסכון בנייר טונר ודיו, יעילות אנרגטית, אמינות, מפרטים, קלות שימוש, אומדן החזר השקעה ועלות פר דף, בחינת יחס עלות תועלת של טונר או דיו ומתכלים, אלו מעניקים למדפסת PIXMA MP252 ציון של חמישה כוכבים Star Rating שהנו מעולה.


נסקר ע"י תמר בתאריך .
ציון: 5.0
PIXMA MP252

אנא מלא שם וטלפון ונחזור אליך בהקדם