דיו למדפסת Canon PIXMA MP252

ראש דיו שחור Canon 510 מק״ט PG510 עבור מדפסות הזרקת דיו מדגם Pixma
ראש דיו שחור Canon 510 מק״ט PG510 עבור מדפסות הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
220
בכיסוי של 5%
 
דיו למדפסת קנון PIXMA MP252
דיו שחור PG-510 Black Ink Cartridge PG510
עלות כל דף, עם מחסנית דיו זו של Black הינה ₪0.368
ראש דיו שחור Canon 512 מק״ט PG512 עבור מדפסות הזרקת דיו מדגם Pixma
ראש דיו שחור Canon 512 מק״ט PG512 עבור מדפסות הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
401
בכיסוי של 5%
 
דיו למדפסת קנון PIXMA MP252
דיו שחור PG-512 Black Ink Cartridge PG512
עלות כל דף, עם מחסנית דיו זו של Black הינה ₪0.287
ראש דיו צבעוני Canon 511 מק״ט CL511 עבור מדפסת הזרקת דיו מדגם Pixma
ראש דיו צבעוני Canon 511 מק״ט CL511 עבור מדפסת הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
244
בכיסוי של 5%
 
דיו למדפסת קנון PIXMA MP252
דיו צבעוני CL-511 Color Ink Cartridge CL511
עלות כל דף, עם מחסנית דיו זו של צבעוני הינה ₪0.447
ראש דיו צבעוני Canon 513 מק״ט CL513 עבור מדפסת הזרקת דיו מדגם Pixma
ראש דיו צבעוני Canon 513 מק״ט CL513 עבור מדפסת הזרקת דיו מדגם Pixma
תפוקת עמודים
349
בכיסוי של 5%
 
דיו למדפסת קנון PIXMA MP252
דיו צבעוני CL-513 Color Ink Cartridge CL513
עלות כל דף, עם מחסנית דיו זו של צבעוני הינה ₪0.407

Canon PIXMA MP252

מפרטים, מידע ודרוג של מדפסת Canon PIXMA MP252


עמוד זה, עשיר במידע, מפרטים ותמונות של דיו Canon PIXMA MP252. להלן, תמצאו קישורים רלוונטיים עבור דיו למדפסת קנון PIXMA MP252 ומתכלים עבור Canon PIXMA MP252. אנו מזמינים אתכם לעיין באלו, כדי להעמיק ולהעשיר את הידע שלכם אודות Canon PIXMA MP252.

קראו את כל המידע הנחוץ לך אודות מדפסת קנון PIXMA MP252. ראו איזה דיו מתאים למדפסת Canon PIXMA MP252, למדו אודות ההבדלים בין מחסניות דיו שונות וראשי דיו שונים אשר מתאימים למדפסת Canon PIXMA MP252, תפוקת עמודים של דיו למדפסת קנון PIXMA MP252, וקבלו עלות פר דף עבור כל אחת ממחסניות דיו למדפסת קנון PIXMA MP252

Canon PIXMA MP252 Ink Cartridge

כאן תמצאו דיו למדפסת Canon PIXMA MP252, ראשי דיו ומחסניות דיו בצבעים שונים עבור קנון PIXMA MP252

שאלה : איזה דיו מתאים למדפסת Canon PIXMA MP252 ?

תשובה : כל אחת ואחד ממחסניות הדיו, או ראש דיו אשר מוצגים בדף זה לעיל, מתאים עבור מדפסת קנון PIXMA MP252

מצא וקנה כאן, דיו מתאים למדפסת PIXMA MP252, מתכלים וכל הדרוש ל- Canon PIXMA MP252.

בחר עכשיו דיו ומתכלים מתאימים למדפסת הזרקת דיו Canon PIXMA MP252. רכוש את אלו באופן מקוון ואנו נשלח זאת עד למפתן דלתך.

קנה כעת דיו למדפסת קנון PIXMA MP252, או קרא מידע אודות דיו Canon PIXMA MP252.

לכל שאלה אודות דיו PIXMA MP252 ובכל נושא אחר הקשור למדפסת הזרקת דיו Canon PIXMA MP252

חייג אלינו ואנו נשיב לזו באופן מידי (בשעות הפעילות). לחליפין, שלח שאילתה, באמצעות טופס יצירת קשר, ואנו נשתדל להשיב לזו בהקדם.


ראה לעיל תצוגה וויזואלית של ראשי דיו ומחסניות דיו למדפסת קנון PIXMA MP252.
השתמש במידע המוצג על מנת לבצע השוואה בין PIXMA MP252 לבין דגמי מדפסות אחרים, לעניין עלות בעלות כוללת ועלות הדפסה פר דף. קרא תקצירי מפרטים של מחסניות דיו ומתכלים המיועדים עבור PIXMA MP252 וקבל גישה מהירה, באמצעות קישורים חמים לדפי מוצר המציגים מידע פרטני אודות אלו. תוכנם של דפי המוצר, כולל מידע מדויק אודות עלות התפעול ואחזקתה של מדפסת קנון PIXMA MP252 באמצעות הצגת עלות פר דף, בשימוש עם ראש דיו או מחסנית דיו בשקיפות מלאה. חישבנו את עלות ההדפסה פר דף באופן נפרד עבור כל מחסנית דיו וכן עבור כל מתכלה אחר, על ידי חלוקת המחיר של כל אחד מהם, בסך תפוקת עמודים מוצהרת. תוצאת החישוב מציגה עלות שימוש עם דיו לכל דף באמצעות מדפסת PIXMA MP252 שהינה עלות השימוש היחסי עם כל אחד מראשי הדיו או מחסניות הדיו פר הדפסת דף באמצעות מדפסת PIXMA MP252.

* שים לב - עלות ההדפסה פר דף (CPP - Cost Per Page), מבוססת על : תפוקת ההדפסה המוערכת - אשר נגזרה ממדידות  שנערכו תוך הדפסה במדפסת PIXMA MP252, תוך יישום מתודולוגית הבדיקה של ISO/IEC וכפי שפורסמה על ידי קנון, מחירי דיו ומתכלים אשר נקובים באתר.

** מחיר ההדפסה הנקוב פר דף, נקבע עבור הדפסה של עמוד ממוצע בכיסוי שטח מודפס של חמישה אחוזים. עלות ההדפסה לכל דף הנה ערך משתנה אשר תלוי ביחס ישיר לכיסוי השטח המודפס בפועל.

עלות הבעלות הכוללת על מדפסת PIXMA MP252, כפי שמוצגת לעיל, תסייע לך להשוות בין PIXMA MP252 לבין דגמי מדפסות אחרים ובין מדפסת לייזר או הזרקת דיו. כמו גם, להגיע לכלל החלטה ולבחור את המדפסת המתאימה והמשתלמת ביותר עבור צרכיך ודרישותיך, גם יחד. לחליפין, תוכל לבחון בעיון את כדאיות אחזקתה של PIXMA MP252, ביחס למדפסות אחרות, ולהגיע לכלל החלטה האם לרכוש מחסניות דיו ומתכלים בעבורה, או שמא להחליפה במדפסת אחרת שהנה משתלמת יותר ובעלת מפרטים גבוהים יותר ואשר עונים על צרכיך הנוכחיים. זאת כאשר עלות הדיו או המתכלים עולה על עלות הרכישה של מדפסת חדשה, שהנה בעלת יתרונות כגון מדפסת שעוצבה בהתאם לדרישות Energy Star, מומלץ לשקול בחיוב את החלפתה של המדפסת, שכן יעילות אנרגטית גבוהה מעניקה החזר השקעה מהיר יותר.


קנון PIXMA MP252 הינה מדפסת הזרקת דיו Canon PIXMA MP252 אשר פועלת בטכנולוגיה המוכרת בשם InkJet Printer. זו תוכננה להדפיס טקסטים ותמונות באיכות גבוהה. טכנולוגית הזרקת הדיו (Thermal InkJet Printing Technology) מקנה למדפסת קנון PIXMA MP252 יתרונות דוגמת : יכולת להדפיס על מגוון חומרי הדפסה, הדפסה של תמונות באיכות גבוהה, הדפסה ללא שהות, צריכת אנרגיה נמוכה, עלות רכישה ראשונית נמוכה.

קנון PIXMA MP252 מקנה למשתמשים את היכולת להנות מטכנולוגית הזרקת הדיו עבור הדפסת מסמכים באיכות גבוהה, אחידות גוונים וצבעים ומילוי אחיד של שטחי הדפסה ובנוסף לרתום את היתרונות של מדפסת הזרקת הדיו שהנם : הדפסה ללא המתנה, פעולת הדפסה שקטה במיוחד, הדפסה של תמונות באיכות הגבוהה ביותר, יכולת להדפיס על סוגים רבים של מדיה, עלות רכישה ראשונית שהנה זולה יותר ביחס לעלות רכישה של מדפסת לייזר.

קנון PIXMA MP252 מאובזרת במעבד הדפסה משובץ בארכיטקטורת SOC (מערכת על שבב) ובזיכרון מובנה אשר מקנים לה יכולת לעבד, באופן מיידי, את רצף פקודות הדפסה, אשר התקבלו מן המחשב, לכדי שפת תיאור עמוד המתארת את מערך הנקודות היוצר את תמונת ההדפסה. הרחבה של נפח הזיכרון, המובנה במדפסת קנון PIXMA MP252, תורמת לשיפור זרימת הנתונים, מגבירה את כושר העיבוד לביצוע מהיר ויעיל יותר עבור הדפסת תמונות וגרפיקה מורכבת.


מדפסת PIXMA MP252 מדפיסה באמצעות סוגים שונים של דיו, שהנם בצבעים ובגוונים רבים ועשויים תרכובות שונות, אלו יועדו עבור עבודות הדפסה שונות וצרכי הדפסה מגוונים, דוגמת :

דיו סטנדרטי - דיו המשמש עבור הדפסה של מסמכים רגילים דוגמת חשבוניות, תעודות, מצגות, תוויות וכו'.

דיו להדפסת תמונות -  דיו פוטו, משמש להדפסת תמונות באיכות של מעבדת צילום.

דיו מגנטי - דיו המשמש להדפסה של המחאות ומסמכים, אשר ניתן לקוראם באמצעות ציוד יעודי בטכנולוגית זיהוי תווים מגנטיים.

דיו מאובטח - דיו המשמש להדפסה של מסמכים רגישים. דיו זה, מקנה לשכבת ההדפסה אלמנטים אשר מונעים מחיקה ו/או שינוי למטרות זיוף והונאה. סדרת הדיו המאובטח כוללת דיו, המכיל פיגמנט אשר מגיב למגע של חומר ממס באמצעות שחרור כתם בצבע אדום עז אל תוך סיבי הנייר, ובכך חושף את הנסיון לשינוי תוכן המסמך. דיו פלואורוסנטי, המכיל סיבים פלואורוסנטיים, אשר מגיב לתאורת אולטרא סגול באמצעות שינוי צבעה של שכבת ההדפסה.

דיו סובלימציה - דיו המשמש עבור האצלה של שכבת ההדפסה על גבי חומרי גלם שונים ומאפשר להדפיס על בדים, אבן, קרמיקה, מתכת זכוכית ועוד.

דיו בגוונים שונים - אלו הן תרכובות דיו אשר מכילות פיגמנטים בצבעים ובגוונים שונים אשר משמשים להדפסה של גווני ביניים עבור הדפסת תמונות באיכות מקצועית.

שאלה : איזה דיו למדפסת Canon PIXMA MP252 כדאי לרכוש, האם דיו מקורי או דיו ממוחזר או דיו תואם ?


תשובה : בעלי מדפסת PIXMA MP252 יכולים לבחור בין רכישת דיו Canon מקורי, לבין רכישת מחסניות דיו אשר מולאו מחדש ומוכרות בשם, דיו ממוחזר. מחסניות הדיו המשמשות עבור PIXMA MP252, ניתנות לשימוש חוזר. שימוש חוזר במחסניות דיו ובמתכלים תורם לצימצום של טביעת פחמן והפחתה ניכרת של הפסולת המוצקה, מסייע בשימור משאבים ובשמירת הסביבה ומוזיל את עלויות ההדפסה.
ניתן לרכוש גם דיו תואם PIXMA MP252, אם כי הדבר אינו מומלץ כלל שכן דיו תואם קנון לא יוצר על ידי Canon, ובדר"כ איכותו ירודה. כמו כן, רצוי לקחת בחשבון כי שימוש עם דיו תואם עבור PIXMA MP252, עשוי לגרום לכשלים ולבלאי מואץ של מנגנון ההדפסה.


מחסניות הדיו והמתכלים המשמשים עבור מדפסת קנון PIXMA MP252 עוצבו עבור התקנה אינטואיטיבית והחלפה מהירה אשר יכולה להעשות אף על ידי משתמשי קצה בלתי מנוסים. אלו, כוללים שבב ניטור משובץ המאפשר למשתמשים לעקוב אחר נתוני הצריכה של מחסניות הדיו והחומרים המתכלים ולנהל, באופן יזום, מערכת התראות עבור הזמנת מחסניות דיו ומתכלים מבעוד מועד. דבר זה, מבטל את הצורך להחזיק ולנהל מלאי של מחסניות דיו ומתכלים, מונע את הדממת המדפסת ותורם להפחתת הוצאות הניהול עבור קנון PIXMA MP252.

תוכל לצמצם את צריכת הדיו תוך בחירה באחת משלוש אפשרויות :

1. קביעת הגדרות הדפסה על מצב חסכון בדיו שהנו אפקטיבי. קביעת מצב זה תפחית את צריכת הדיו בכ-20% מבלי לפגום באיכות ההדפסה של טקסטים והיא עשויה לשמש עבור הדפסת מסמכים יומיומיים.

2. קביעת הגדרות הדפסה על מצב חסכון בדיו שהנו מקסימלי. קביעת מצב זה תפחית את צריכת הדיו בכ-35% מבלי להשפיע על יכולת הקריאה של הפלט והיא עשויה לשמש עבור הדפסת מסמכי טיוטא.

3. קביעת הגדרות הדפסה על מצב חסכון בדיו שהנו מותאם אישית. קביעת מצב זה תפחית את צריכת הדיו בהתאם לאחוזים של מדרגת החיסכון שבחרת.

*קביעת הגדרות החיסכון בדיו מתאפשרת באמצעות תפריטיה של PIXMA MP252 ו/או באמצעות הגדרת מנהל התקן ההדפסה, המשמש עבור PIXMA MP252


בעת רכישה של מחסניות דיו עבור מדפסת PIXMA MP252, תוכלו לבחור בין מחסניות דיו שהנן בעלי קיבולת שונה וייעוד שונה, זאת בהתאם לצרכי והרגלי ההדפסה שלכם :

מחסנית דיו בעלת קיבולת סטנדרטית - זו נועדה עבור משתמשים במדפסת PIXMA MP252, אשר מדפיסים כמויות קטנות ושאינן עולות על תפוקת ההדפסה המוצהרת לאורך חיי המדף של מחסנית הדיו.
מחסנית דיו בעלת קיבולת גבוהה - זו נועדה עבור משתמשים במדפסת PIXMA MP252, אשר מדפיסים כמויות גדולות שעולות על תפוקת ההדפסה המוצהרת לאורך חיי המדף של מחסנית הדיו.
מחסנית דיו פוטו - זו נועדה עבור משתמשים במדפסת PIXMA MP252, אשר מדפיסים תמונות.

*ככלל, כל אחת ממחסניות הדיו, שהנן בעלות קיבולת שונה וייעוד שונה, מתאימות עבור מדפסת PIXMA MP252. עם זאת, רק אחת ממחסניות הדיו תתאים במיוחד עבור צרכי ההדפסה שלך, יותר מהאחרות, ותציע לך את החזר ההשקעה הגבוה ביותר. **שימוש במחסנית דיו בעלת קיבולת גבוהה, תורם להוזלה משמעותית של עלות ההדפסה פר עמוד ולהפחתה ניכרת בעלות הבעלות הכוללת על מדפסת PIXMA MP252, ומתאים בעיקר עבור משתמשים אשר מדפיסים כמויות רבות ומעוניינים להשיג מחיר כולל פר הדפסה, שהנו מצויין.


אנו שמחים על ביקורכם ועל ההזדמנות שהענקתם לנו לספק לכם את המידע אודות מדפסת Canon PIXMA MP252. אנו מאמינים כי מצאתם כאן את כל המידע שחיפשתם אודות המדפסת, דיו למדפסת קנון PIXMA MP252. יחד עם זאת, נודה לכם אם תואילו לכתוב לנו כיצד נוכל לשפר עוד יותר את חווית המשתמש ו/או את השרותים ו/או את המידע המופיע באתר, באמצעות פנייה אל מחלקת שירות הלקוחות של החברה.


על מנת לחסוך מכם את הטרחה, הכרוכה בהערכת מדפסת קנון PIXMA MP252, כמו גם לאפשר השוואה נוחה של זו, לעומת דגמי מדפסות אחרים, יצרנו מערכת דירוג בלתי מוטה עבור דגמי מדפסות אשר כוללת דירוג של Canon PIXMA MP252. דירוגה של המדפסת נעשה באמצעות שקלול של ערכים רלוונטיים שתוצאתו מציגה ניקוד שבין 1 ל-5 והינו כלי ההשוואה החזק ביותר עבור המתעתדים לרכוש מדפסת וכן עבור בעליהן של מדפסות. דירוגה של Canon PIXMA MP252, מוצג להלן.


שקלולם של הערכים אשר כוללים את ביצועי ההדפסה, תכונות ומאפיינים, אפשרויות עבור חסכון בנייר טונר ודיו, יעילות אנרגטית, אמינות, מפרטים, קלות שימוש, אומדן החזר השקעה ועלות לכל דף, ובחינת יחסי עלות תועלת של טונר או דיו ומתכלים אשר מרכיבים את עלות הבעלות הכוללת, אלו מעניקים למדפסת קנון PIXMA MP252 ציון של חמישה כוכבים Star Rating שהנו מעולה.


נסקר ע"י תמר בתאריך .
ציון: 5.0
PIXMA MP252

אנא מלא שם וטלפון ונחזור אליך בהקדם

שמות מסחריים של מוצרים ושרותים, גרפיקה, לוגו, תמונות וחומרי פרסום המופיעים בדף זה ואשר נוגעים לשמות המותג של Brother, Canon,HP, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox, הינם סימנים מסחריים רשומים בבעלותן של אלו. המוצג לעיל נועד אך ורק לשם המחשה ותאימות.