דפי מידע

שירותי השכרת מדפסות, השכרת מכונות צילום עבור העסק שלכם

השכרת מדפסת

למרות שברוב המקרים, עדיף לרכוש מדפסת על פני החלופה של השכרת מדפסות, עדיין ישנם לקוחות אשר מתעקשים על רצונם לשכור מדפסת. לכן, אנו מציעים שירותי השכרת מדפסות במגוון של מחירים אשר יתאימו לצרכים ולמסגרת התקציב שלכם.

כלל האפשרויות של השכרת מדפסות, אינן כוללות התחייבות מינימלית או התחייבות חוזית למשך שנים. אנו מציעים זאת מתוך שימת טובת הלקוח בראשונה, ובהבנה ברורה שאם תהיו מרוצים אזי תמשיכו עמנו, ולכך אנו שואפים תמיד.

צרו קשר עם אחד מנציגינו ונשמח להציע לכם מגוון מדפסות בליסינג.

 
השכרת מדפסות 

השכרת מדפסות הינה תחום עיסוק רווחי מאוד עבור נותן השירות, אך האם זו כדאית עבורכם?

בעבר הרחוק, כאשר מדפסות לייזר עלו הרבה מאוד כסף וגם הצריכו שירות תדיר, כדאי היה לשכור מדפסות. אולם כיום, מדפסות לייזר אינן יקרות כלל ובנוסף הן גם אמינות מאוד. לכן, ברוב המקרים, מתבטלת הכדאיות של מדפסות בשכירות, לעומת קניה של מדפסת.

בכל עסקה של השכרת מדפסות, נפגעים האינטרסים שלכם על חשבון מרווח הרווח של נותן השירות. שהרי, אתם מעוניינים לקבל את הטוב ביותר ואילו נותן השירות אשר מעוניין להגדיל את רווחיו, יתן לכם מה שפחות במה שיותר.

כל זאת מבלי להזכיר את ההתחייבות למינימום של הדפסות, כלומר שגם אם לא הדפסתם את המינימום עדיין תשלמו עבורו.
ומה לגבי תקופות החגים אשר מסתכמות בכחודשיים של ימי שבתון שגם בעבורם תשלמו, מבלי שתקבלו שום תמורה.
ובל נשכח כי בכל מקרה תשלמו עבור מדפסת בשכירות, מחיר שהנו כפול ולרוב אף יותר ממחיר השוק של זו.

השכרת מדפסת יוצרת התנגשות מתמדת בין ציפיותיכם, לבין האינטרס המובהק של נותן השירות להגדיל את רווחיו.
לכן אנו מציעים את החלופה הראויה שהינה רכישה של מדפסת עם שירות ואחריות לצד מחיר קבוע עבור כל הדפסה, זאת מבלי להתחייב בהסכם כלשהו. הווה אומר כי אם תהיו מרוצים אזי תמשיכו עמנו ואם חלילה לא תהיו מרוצים, תמיד תוכלו להחליף אותנו. כך נשמור על האינטרס ההדדי, שכן הציפיות שלכם לקבל את השירות הטוב ביותר תהיינה חופפות לשלנו, שהרי אנו מעוניינים שתמשיכו להשתמש בשירותינו.

 
 
 

השכרת מכונות צילום

אם אינכם זקוקים למכונת צילום בפורמט A3 אזי אנו ממליצים באופן גורף על השכרת מדפסת משולבת, או רכישה של מדפסת משולבת עם שירות ליסינג תפעולי, בדומה למסלולי השכרת מדפסות שהוזכרו לעיל.
בדומה לנאמר לעיל אודות השכרת מדפסות, הדברים אמורים גם לגבי מכונות צילום, אם כי בשינוי קל. אם אינכם זקוקים למכונת צילום שעלותה גבוהה עקב דרישות אבזור מיוחדות, אזי בכל מקרה שכזה, כדאי לכם לשקול את החלופה של רכישת מכונת צילום ותפעולה של זו במסגרת שירות ליסינג תפעולי. כך תשלמו רק עבור מה שהדפסתם בפועל ותחסכו הרבה כסף.

אם אתם אכן זקוקים למכונת צילום בפורמט A3 ועדיין מתעקשים על השכרה, אזי נוכל להציע לכם מגוון של מסלולי השכרת מכונות צילום אשר יתאימו לצרכים ולמסגרת התקציב שלכם.

צרו קשר עם אחד מנציגינו ונשמח להציע לכם מגוון מכונות צילום בליסינג.

 
השכרת מכונת צילום 

טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע"מ. ח.פ - 514294107 © כל הזכויות שמורות. טלפון : 03-5731050 , כורזין 5 גבעתיים 53583 Google+‎
לחצו להצגת הדף בגרסה ידידותית לנייד
שמות מסחריים של מוצרים ושרותים, גרפיקה, לוגו, תמונות וחומרי פרסום המופיעים בדף זה ואשר נוגעים לשמות של מדפסות, מתכלים, טונרים, מחסניות וראשי דיו, הינם סימנים מסחריים רשומים בבעלות החברה המחזיקה בזכויות שם המותג. המוצג לעיל נועד אך ורק לצרכי המחשה ותאימות.