שאלות נפוצות ותשובות אודות אתר האינטרנט : www.tamarsys.com


מהו תחום הפעילות של אתר זה, וכמה זמן הוא קיים?

אתר זה מופעל על ידי טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ, שהינה חברה בבעלות פרטית, עם נסיון ומוניטין רב שנים בתחום האספקה של טונרים למדפסות לייזר, דיו למדפסות הזרקת דיו, מתכלים למדפסות, מדפסות לייזר, מדפסות הזרקת דיו, סורקי מסמכים, וכל הקשור למדפסת. החברה פועלת בישראל וכן בשווקים בינלאומיים באמצעות חברות בת ומיזמים משותפים.

אתר המכירות, טונר למדפסת - דיו למדפסת, מספק מידע מקיף אודות מוצרים הכולל מפרטים, תאימות, מחירים וזמינות של טונרים, דיו ומתכלים למדפסות. אנו בטוחים שתמצאו באתר זה, את המקום היעיל והנוח ביותר עבור רכישה מהירה של טונר למדפסת, דיו למדפסת ומתכלים למדפסות.

אתר האינטרנט, www.tamarsys.com, עלה לרשת בשנת 2008 ומאז השתכלל והתפתח לכדי אתר מוביל בתחומו.
באתר ניתן לרכוש טונר למדפסת, דיו למדפסת ומתכלים עבור מדפסות, בכל יום ובכל שעה, מבלי לעזוב את שולחן העבודה.

 
מי מפעיל את האתר ומהם השירותים המוצעים בו?

אתר האינטרנט, טונר למדפסת - דיו למדפסת, הוא לא רק כתובת אינטרנט, משרדי החברה והמחסנים הצמודים, ממוקמים בעיר גבעתיים, שהינה באזור גוש דן שבמרכז הארץ. אנו מחזיקים במחסני החברה מלאי זמין של טונרים, מחסניות דיו, מתכלים, וחומרי הדפסה, עבור מדפסות לייזר ודיו. מה שמאפשר לנו לשלח ולספק טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות אל כל רחבי הארץ מהיום למחר כאשר לקוחות אשר ממוקמים במרכז הארץ יכולים להנות מאספקה מהירה של טונר, דיו ומתכלים תוך שעות ספורות.

מאחורי חנות האינטרנט שלנו עומד צוות מיומן ומקצועי, אשר ערוך ללוות ולשרת אתכם החל במהלך הרכישה ולאחריה במתן תמיכה ובמענה לכל שאלה בנושאים: טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסות וכל הקשור למדפסת, הן באמצעות הטלפון והן באמצעות שליחת הודעה. דעו כי גם אם בחרתם שלא לרכוש כאן, עדיין נשמח להעניק לכם ללא תמורה ייעוץ מקצועי, מידע, המלצות וסיוע כנדרש.
 
האם יש צורך ברישום או הזנת פרטי אשראי והאם האתר מאובטח?
ביצוע הזמנה באתר, אינו מצריך רישום או הזנה של פרטי אשראי. כל שנדרש מצדכם להזין בעת ביצוע הזמנה באתר, הנו : שם פרטי ומספר טלפון זמין. ישנה אפשרות להזין גם כתובת דואר אלקטרוני ולקבל אישור חוזר ע״מ לעקוב אחר ההזמנה. אתר זה מאובטח באמצעות פרוטוקול https אשר יוצר ערוץ מאובטח ומקנה שכבת הצפנה לתעבורת המידע העובר באתר זה.
 
מהם אמצעי התשלום שניתן להשתמש בהם?
לאחר השלמת ההזמנה, אחד מנציגנו יצור עמכם קשר, בהקדם האפשרי, בכדי לאשרר את פרטי הזמנתכם, זמינות המוצר/ים ועל מנת לוודא כי אלו אכן מתאימים לעבור המדפסת שלכם. לאחר אישור ההזמנה על ידי הנציג ומצדכם, תוכלו לשלם עם אמצעי התשלום המועדף עליכם : כרטיס אשראי, המחאה, מזומן, העברה בנקאית, חשבון פייפאל, העברת ביט.
בעלי חשבון פייפאל יכולים להשלים את ההזמנה ולהסדיר את התשלום באמצעות לחיצה על כפתור תשלום באמצעות PayPal. לאחר מכן, אנו ניצור עמכם קשר על מנת לאשרר את ההזמנה.
 
 
מהי מדיניות הגנת הפרטיות של אתר זה והאם אתם עושים שימוש כלשהו במידע פרטי?

אנו שומרים על פרטיותכם באופן מוחלט, איננו עושים כל שימוש בפרטים אישיים, מלבד לצורך יצירת קשר בנוגע להזמנתכם. למידע נוסף, קראו את מדיניות הפרטיות של האתר.

 
האם אתם שולחים לכל רחבי הארץ, מהי עלות המשלוח וזמן אספקה משוער?
אנו מספקים טונרים למדפסות, דיו למדפסות ומתכלים למדפסות לכל רחבי מדינת ישראל, כולל יהודה ושומרון.
לשם כך אנו עושים שימוש בשרותי שילוח שונים.
אנו מחזיקים מלאי זמין של טונרים, מחסניות דיו, מתכלים, וחומרי הדפסה, עבור מדפסות לייזר ודיו. זה מאפשר לנו לשלח ולספק טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות אל כל רחבי הארץ מהיום למחר כאשר לקוחות אשר ממוקמים במרכז הארץ יכולים להנות מאספקה מהירה של טונר, דיו ומתכלים תוך שעות ספורות.
משלוח לנקודת איסוף מתבצע תוך פרק זמן של עד 48 שעות ועלותו הינה 18 ש״ח.
משלוח באמצעות שליח או שירות שילוח חיצוני הינו מתבצע מהיום להיום או מהיום למחר (תלוי בדחיפות ההזמנה ובשעת ההזמנה) ועלותו הינה 35 ש״ח.

ניתן לחסוך את עלות דמי המשלוח, באיסוף עצמי ממחסני החברה.
 
מהי מדיניות ההחזרה של מוצרים?
ניתן להחזיר מוצר תוך פרק זמן של עד 14 ימים, כאשר זה ארוז באריזתו המקורית. למעט, ראשי דיו ומחסניות דיו שאריזתם נפתחה. במקרים של פגם או כשל של המוצר, אנו מציעים זיכוי חלקי או מלא (על פי שימוש בחלק היחסי של המוצר). התמורה בגין החזרת מוצר, תזוכה באמצעי התשלום בה היא שולמה, לאחר קיזוז עלות דמי המשלוח. על המוצרים המוחזרים להישלח אל משרדי החברה, כאשר הוצאות החזרת המשלוח יחולו על הקונה. עם זאת, בכל מקרה של טענת מקח טעות או חוסר שביעות רצון אנו נישא בכל הוצאות השילוח.
 
האם אתם מציעים הגנת קונה?
רכישה באתר מקנה לכם הגנת קונה מלאה ושקט נפשי, שיאפשרו לכם לרכוש טונר למדפסת, דיו למדפסת ומתכלים למדפסות ללא שום חשש. בכל מקרה בו לא קיבלתם את המוצר, תזוכו בהחזר כספי מלא. במקרים של פגם או כשל של המוצר, אנו מציעים זיכוי חלקי או מלא (בקיזוז השימוש בחלק היחסי של המוצר). אנו מבטיחים זיכוי כספי מלא עבור כל מקרה של טענת מקח טעות או חוסר שביעות רצון.
 
האם המחירים של טונרים ודיו אשר נקובים באתר מעודכנים?
ט.ל.ח
מחירים של טונרים ואו דיו אשר מופיעים באתר מתעדכנים תדיר ואמורים להיות מעודכנים ונכונים עד כמה שניתן ביחס לקצב שינוי המחירים. עם זאת, החברה שומרת לעצמה את הזכויות עבור מקרים בהם נפלה טעות הקלדה ואו מקרים בהם חלו שינויי מחירים בקצב שבו נוצר קושי לעדכן אלפי פריטים. אי לכך, מחירו הסופי והקובע של כל מוצר אשר מוצג באתר, הנו המחיר שינתן בעל פה על ידי נציג החברה בעת הסדרת אמצעי התשלום.
 
מדוע כדאי לי לרכוש טונר למדפסת ואו דיו למדפסת דווקא אצלכם ולא אצל המתחרים?

אנו מציעים לכם להצטרף אל מעגל לקוחותינו ולהנות מן היתרונות של רכישה מקוונת ממקור אחד, שהנו מוסמך ואמין, ולקבל את התמורה הגבוהה ביותר כמו גם המחירים הכדאיים ביותר עבור טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסות וכל הדרוש לכם עבור מדפסת לייזר ודיו.
כאשר אתם בוחרים לרכוש טונר למדפסת או דיו למדפסת באתר זה, מובטח לכם שתיהנו מביצועי הדפסה מושלמים לצד שביעות רצון וידיעה שקיבלתם את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.
כתב אחריות מלא   הגנת קונה   שירות לקוחות עטור שבחים   החזרה ללא חיוב דמי ביטול   סחר הוגן


עבודה עם חברה מובילה בתחומה הינה אחד מהפרמטרים החשובים לשביעות רצון. לכן בחירה בנו כחברה אשר תספק לכם טונרים, דיו ומתכלים עבור המדפסת שלכם, היא בחירה בשרות הטוב ביותר והשילוב של שניהם הוא בחירה מנצחת שעתידה להבטיח את שביעות הרצון המושלמת שלכם. לקוחות הבוחרים לעבוד עם חברתינו, עתידים להנות מיתרונות הידע הטכני וההכרה הפרטנית של טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות, כמו גם מליווי צמוד ומקצועי של צוות התומכים הטכני החל ברכישה וגם לאחריה. צוותי התמיכה הטכנית, צוותי המתקינים וצוות הטכנאים העומדים מאחורי אתר טונר למדפסת - דיו למדפסת, ערוכים לשירותכם. זהו אינו אתר מכירות סטנדרטי המציע למכירה טונר למדפסת ודיו למדפסת, זהו אתר מקצועי אשר מציע שרות ואחריות מובילים שעתידים ללוות אתכם לכל אורך הדרך ובפרט לאחר הרכישה עם מעטפת פתרונות מלאה וסטנדרטים גבוהים העונים על דרישות הלקוחות.

 
האם באתר מוצעים המחירים הזולים ביותר?

אנו מציעים את המוצרים הטובים ביותר עבור המדפסת שלכם, ולאו דווקא את המחיר הזול ביותר. אך אם בכל זאת הנכם מעוניינים לרכוש טונר זול או דיו בזול, תוכלו לבחור טונר תואם או דיו תואם.

טונרים, דיו ומתכלים אשר מוצגים באתר זה, הינם בעלי אמינות מוכחת. הסטנדרטים של אלו, לעומת אלו אשר מוצעים על ידי אתרים מתחרים, מנצחים את המתחרים בפרמטרים של איכות ואמינות, והן בנושא בטיחות שימוש.

איננו מתחרים על תג המחיר הזול ולכן המוצרים והשירותים המוצעים באתר אינם ניתנים להשוואה ביחס למתחרים על תג המחיר הזול. על מנת לשמור על המוניטין רב השנים של החברה, אנו לא ממליצים ללקוחותינו לרכוש טונרים או דיו, שהנם באיכות ירודה ולכן הם נמכרים במחירים זולים מאוד.


 
מהי האחריות אותה אתם מקנים ללקוחות?


כדי להבטיח יחסים מועילים לטווח ארוך, אנו מעניקים ללקוחותינו את כתב האחריות המקיף ביותר המבטיח שביעות רצון ומקנה שקט נפשי עבור פעולה תקינה של טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למן הדף הראשון ועד לסיום מחזור החיים המועיל, כולל כיסוי ביטוחי מלא עבור המדפסת.

ניתן לעיין בכתב האחריות בקישור הרצ״ב :

כתב אחריות (tamarsys.com)

 
כיצד תמצאו טונר מתאים ואו דיו מתאים עבור המדפסת שברשותכם?
מערכת החיפוש של אתר זה, נשענת על מסד נתונים שהנו הנרחב והמעודכן ביותר, זה כולל את כל דגמי המדפסות הקיימים בשוק הישראלי ואת מחסניות הדיו, טונרים ומתכלים המיועדים עבורם.
מערכת החיפוש של האתר מאפשרת לכם למצוא טונר ודיו למדפסת, במהירות ובקלות, תוך שימוש בשדה חיפוש חופשי והזנת מספר קטלוגי של טונר או דיו, או בשימוש עם ממשק חיפוש אינטראקטיבי. מערכת החיפוש של האתר מציגה גם תאימות לאחור ותאימות ברמת סדרות של טונרים, ראשי דיו, מחסניות דיו ומדפסות מתוצרתם של יצרנים שונים, מה שיאפשר לכם לבצע השוואה בין קבוצות מוצרים שונות בקלות ובמהירות.
הקלידו דגם מדפסת או מק״ט טונר, דיו. לחליפין, מצאו טונר למדפסת ואו דיו למדפסת באמצעות ממשק אינטראקטיבי אשר מפשט ומקל משימה זו, לכדי שלוש לחיצות על מקש העכבר, בחרו יצרן מדפסת, סוג מדפסת ודגם מדפסת וקבלו רשימה של טונרים או דיו ומתכלים אשר מתאימים לדגם המדפסת שבחרתם. רשימה זו, כוללת תמונות ברורות של טונרים למדפסת או מחסניות דיו למדפסת, וכן תמונה ברורה של המדפסת אשר מאפשרים לזהותם באופן חזותי ולוודא את התאמתם עבור דגם המדפסת, ובכך להימנע מרכישה של טונר או מחסנית דיו ומתכלים אשר אינם מתאימים עבור המדפסת (דבר אשר קורה לרבים לעתים קרובות). לצדן של תמונות אלו, מוצג מידע מהיר, כגון : מחירו, צבעו, תפוקת עמודים, וכן עלות פר דף. קישורים חמים, מובילים אל גליונות מידע ומפרטים של כל אחד מן הטונרים או מחסניות הדיו והמתכלים אשר מופיעים ברשימה. כל שעליכם לעשות, הנו לבחור ולקנות באופן מקוון, טונר למדפסת ואו דיו למדפסת ואנו נדאג לאספקה עד מפתן דלתכם במהירות המירבית.
 
ואם בכל זאת לא הצלחתם למצוא דיו ואו טונר מתאים למדפסת שלכם?

ניתן לפנות אל שירות הלקוחות שלנו במהלך שעות הפעילות ואחד מנציגינו ישמח לסייע לכם.

חייגו אלינו, טלפון - 03-5731050 ואנו נשיב לשאלתכם באופן מידי, בשעות הפעילות שהינן:

יום ראשון    8:30–17:00

יום שני        8:30–17:00

יום שלישי    8:30–17:00

יום רביעי    8:30–17:00

יום חמישי   8:30–17:00

יום שישי    סגור.

יום שבת    סגור.
ערבי חג    סגור.


לאחר שעות הפעילות, ניתן לשלוח שאלות ופניות דרך דף יצירת קשר באמצעות דוא״ל או צ׳אט WhatsUp ואנו נשיב לכם בהקדם האפשרי.

 
מהי מערכת הדירוג אשר באתר זה ומהו המידע שזו מספקת?

מערכת הדירוג שבאתר זה, מדרגת באופן בלתי מוטה דגמי מדפסות שונים, על פי אמות מידה של ביצועי ההדפסה, תכונות ומאפיינים, אפשרויות עבור חסכון בנייר, צריכה ותפוקה של טונר או דיו, יעילות אנרגטית, אמינות, מפרטים, קלות שימוש, אומדן החזר השקעה, עלות פר דף, ויחס עלות תועלת של טונר או דיו ומתכלים המשמשים עבור דגם המדפסת.
דירוג זה, מציג את היתרונות והחסרונות של דגמי מדפסות שונים ביחס לדגמים אחרים. זה, יסייע לכם בהערכת הכדאיות של המשך הבעלות על דגם המדפסת שברשותכם, או בבחירה של דגם מדפסת שהנו הטוב ביותר והמשתלם ביותר עבור צרכי ההדפסה שלכם.


 
האם האתר ידידותי לגולשים באמצעות מחשב לוח או סמארטפון?

על מנת לספק מענה לדרישה מצד משתמשים בהתקנים ניידים, קיים אתר מותאם לנייד, שהגישה אליו מהתקנים ניידים מתבצעת באופן אוטומטי (לכתובת m.tamarsys.com). גרסת האתר המותאם לניידים מאפשרת לכם להנות מכל היתרונות של אתר האינטרנט הרגיל, גם כאשר תשתמשו עם טלפון חכם או מחשב לוח.* החברה לא תישא באחריות לשגיאות טכניות, שגיאות עריכה
או דברים שנשמטו שלא במכוון.

טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע"מ. ח.פ - 514294107 © כל הזכויות שמורות. טלפון : 03-5731050 , כורזין 5 גבעתיים 53583 Google My Business‎
שמות מסחריים של מוצרים ושרותים, גרפיקה, לוגו, תמונות וחומרי פרסום המופיעים בדף זה ואשר נוגעים לשמות של מדפסות, מתכלים, טונרים, מחסניות וראשי דיו, הינם סימנים מסחריים רשומים בבעלות החברה המחזיקה בזכויות שם המותג. המוצג לעיל נועד אך ורק לצרכי המחשה ותאימות.