מדיניות משלוחים

עודכן לאחרונה 10 דצמבר 2020


בקשות רכישה שיתקבלו ויאושררו על ידי הלקוח ונציג החברה, יעובדו באופן מיידי ויועברו לאריזה ומשלוח, אלא אם יצויין אחרת על ידי נציגי השירות.

זמני העיבוד של משלוחים נעשים בימי הפעילות, א-ה עד השעה 3 אחה״צ בלבד.

* לא כל שיטות המשלוח, זמינות לכלל הכתובות או לכלל המוצרים. החברה תהא רשאית לשנות את שיטת המשלוח ואו את עלותו בהתאם לאילוצים שאינם בשליטתה.

*מועד האספקה בפועל, תלוי בזמינות המוצר ובשירותי הדואר או הבלדרות.

זמני אספקת המוצרים כפי שאלה רשומים להלן, כוללים רק את חישוב ימי העסקים(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
בחירת סוג משלוח
 
ניתן לבחור את סוג המשלוח בעת שליחת בקשת הרכישה או בעת ביצוע ההזמנה מול נציג השירות.
 
סוגי משלוחים


משלוח מיידי - לרחבי גוש דן בלבד,  יבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד 4 שעות, זאת כאשר ההזמנה נעשתה לפני השעה 12 בצהרים. משלוח מסוג זה יובא עד מפתן דלתכם על ידי נציג חברת שליחויות.


משלוח דחוף - לערים : אור יהודה, בית דגן, בני ברק, בת-ים, גבעת שמואל, גבעתיים, ראשון-לציון, הוד השרון, הרצליה, חולון, יהוד, כפר סבא, כפר שמריהו, לוד, נתניה, סביון, פתח תקווה, קרית אונו, רמלה, רמת-גן, רמת אפעל, רמת השרון, רעננה, תל-אביב. ייבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד שעתיים. משלוח מסוג זה יובא עד מפתן דלתכם על ידי נציג חברת שליחויות.


משלוח ליום המחרת - לכל רחבי הארץ, יבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד ליום המחרת בשעה שש בערב, זאת כאשר ההזמנה נעשתה לפני השעה שתים עשרה בצהרים. משלוח מסוג זה יובא עד מפתן דלתכם על ידי נציג חברת שליחויות.


משלוח אל נקודת איסוף - לכל רחבי הארץ, יבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד 48 שעות. משלוח מסוג זה ימתין לאיסוף עצמי בנקודת איסוף קרובה לכתובתיכם, זאת לאחר שתישלח אליכם הודעת SMS כי המשלוח זמין לאיסוף. 

 

 
משלוח באמצעות דואר רשום - לכל רחבי הארץ, יבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד עשרה ימי עבודה. משלוח מסוג זה ימתין לאיסוף עצמי בסניף הדואר הקרוב לכתובתיכם, זאת לאחר שתגיע אליכם הודעה מהדואר כי המשלוח זמין לאיסוף בסניף הדואר.


 
עלויות משלוח

 

משלוחים בסכום שעולה על 500 ₪ הינם ללא חיוב נוסף, בתנאי משלוח של מהיום למחר.עלות משלוח מיידי - 25 ₪.


עלות משלוח דחוף - החל ב-50 ₪ ועד 120 ₪, כתלות במיקום ובשעת ההזמנה.


עלות משלוח ליום המחרת - 35 ₪.

 

עלות משלוח לנקודת איסוף - 18 ₪.


עלות משלוח בדואר רשום - 18 ₪.

 

כל המחירים המצויינים לעיל, הנם כוללים מע״מ.

*התשלום עבור עלות המשלוח יצטרף לתשלום עבור המוצר ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.

 

 

 
ביטוח
 
כל המשלוחים מבוטחים על ידי חברות השילוח, למעט משלוחים בדואר רשום אשר מבוטחים על ידי דואר ישראל.
 
אפשרויות תשלום
 
ניתן לשלם עבור הזמנות באמצעות כרטיסי אשראי, המחאה(בתנאים מסויימים), מזומן במשלוח(בעלות נוספת של 15 ש״ח), העברה בנקאית, העברה באמצעות חשבון פייפאל.
 
חריגים
 

אספקה של מוצרים בתחומי גוש דן, תעשה באמצעות נציג החברה או שליח מטעמה.

ניתן לאסוף כל מוצר אשר זמין במלאי החברה באופן עצמאי (בתאום מראש).

*משלוחים ליום המחרת, אל יישובים שמעבר לתחומי הקו הירוק מותנים ותלויים בזמינות השירותים של חברת השילוח.

הזמנה שבוצעה באתר ולא הוספו לה דמי משלוח ניתנת לביטול באופן חד צדדי על ידי החברה.

אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי החברה/מלאי היצרן/מלאי היבואן. אי לכך, אין להסתמך על ביצוע הזמנה באתר לצורך כלשהו.

במידה והוזמן מוצר שיוברר כי אזל מן המלאי, יוצע ללקוח מוצר שווה ערך ויתאפשר הן לחברה והן ללקוח לבטל את ההזמנה.

 

 
כתב וויתור כללי


בשום מקרה, החברה לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.  אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי החברה/מלאי היצרן/מלאי היבואן.


הערכת הזמנים לאספקה, אינה מחייבת את החברה, והיא תלויה בזמינות המוצרים ובגורמים נוספים שאינם באחריות החברה. אי לכך, אל לכם להסתמך או לבסס הנחות על בסיס זמני האספקה המשוערים.

התשלום עבור המשלוח או ההובלה יצטרף לתשלום עבור המוצר ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.
 
* אין לפרש דבר מן הכתוב לעיל ולהלן כאחריות נוספת. החברה לא תישא באחריות כלשהיא בגין שגיאות טכניות, דברים שנשמטו שלא באופן מכוון, או טעויות עריכה.

טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע"מ. ח.פ - 514294107 © כל הזכויות שמורות. טלפון : 03-5731050 , כורזין 5 גבעתיים 53583 Google My Business‎
שמות מסחריים של מוצרים ושרותים, גרפיקה, לוגו, תמונות וחומרי פרסום המופיעים בדף זה ואשר נוגעים לשמות של מדפסות, מתכלים, טונרים, מחסניות וראשי דיו, הינם סימנים מסחריים רשומים בבעלות החברה המחזיקה בזכויות שם המותג. המוצג לעיל נועד אך ורק לצרכי המחשה ותאימות.