השוואה ראש בראש. טונר מקורי לעומת טונר תואם לעומת טונר מוחדש.

יצרניות של טונר מקורי מדברות בשבחו של זה, כך גם יצרנים של טונר תואם ואו טונר מוחדש. קראו וראו בעצמכם מה עדיף בין השלושה.


מה אילו יכולתם לקנות טונר למדפסת אשר יעניק לכם את אותה איכות ואמינות של טונר מקורי, ולשלם תמורת זה פחות. טונר אשר יפחית את עלויות ההדפסה בכארבעים אחוזים ויעניק לכם את החזר ההשקעה הגבוה ביותר, זאת מבלי שתידרשו להתפשר על איכות או אמינות ובנוסף תקבלו ערך מוסף של שמירה על הסביבה. נשמע טוב, אבל האם זה טוב מכדי להיות אמיתי? קראו ובחנו את העובדות ותסיקו בעצמכם.

כאשר אתם נדרשים להחלפה של טונר עבור המדפסת שברשותכם, מומלץ שתשקלו חמישה גורמים אשר יסייעו לכם לבחור את זה שיעניק את התמורה המשתלמת והגבוהה ביותר לכספכם.
1. מחיר של טונר.
2. איכות.
3. היחס בין המחיר לאיכות.
4. החזר ההשקעה.
5. יתרונות סביבתיים. 

הטבלה שלהלן מציגה השוואה של הערך הכולל המתקבל משימוש עם טונר מקורי, טונר תואם ומחסנית טונר מקורי שיוצרה מחדש :

גרף המציג השוואה של הערכים המתקבלים ביחס עלות תועלת שבין טונר מקורי לבין טונר ממוחזר וטונר תואם

נצא מתוך הנחת היסוד הברורה כי טונרים מקוריים מציבים את רף הסטנדרטים הגבוה ביותר. כעת, נשתמש בערכים של סטנדרטים אלו לצרכי השוואה בין טונרים מקוריים, טונרים תואמים וטונרים מקוריים שסיימו מחזור עבודה אחד ועברו תהליך מלא של ייצור מחדש.


הנחת היסוד אשר קובעת כי הטונרים המקוריים נותנים את ביצועי ההדפסה הטובים ביותר ומספקים את רמת האמינות הגבוהה ביותר, נובעת מכך שטונרים אלו תוכננו ויוצרו על ידי יצרנית המדפסת בהתאמה מושלמת עבור המדפסת. מחירם הבסיסי הגבוה של טונרים מקוריים וחוסר התחרות על רף המחיר, מאפשרים ליצרנית המדפסת מרווח רווח שמאפשר שימוש בחומרי גלם ובמרכיבים שהנם ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

לעומת זאת, טונרים תואמים, אלו טונרים אשר מיוצרים בארצות דרום מזרח אסיה וסין בפרט, ומכונים גם בשם טונרים גנריים, הינם טונרים שיועדו לשיווק במדינות מתפתחות ומתחרים על תג מחיר נמוך לכתחילה. לרוב, טונרים תואמים מיוצרים בסטנדרטים ירודים של איכות ובטיחות. היות וכל התחרות הקיימת על נתח השוק של הטונרים התואמים, הינה תחרות של שוק מוטה מחיר, נאלצים אותם יצרנים להשתמש בחומרי הגלם הזולים ביותר. חומרי הגלם המשמשים את יצרני הטונרים התואמים, אינם מפוקחים על ידי מערכת בקרה כלשהיא, כפי שקיימת לכל אורך שרשרת הייצור של יצרני טונר המקורי. אי לכך, מובן לכל כי טונר תואם, הגם שהנו חדש לכאורה, אינו בר השוואה כלל וכלל לסטנדרטים של איכות, אמינות ובטיחות השימוש של טונר מקורי.
על מנת לחדד את הנאמר לעיל, ניקח כדוגמא טונר מקורי אשר מחירו למשווק עומד על כ-100 דולר אמריקאי, בהשוואה לאותו טונר ניקח את מחירו של 'טונר תואם' אשר מחירו למשווק, עומד על פחות מעשרה דולר אמריקאי. הפרש המחיר מעיד על ההבדל הרב במרווח היכולת לייצר מוצר שהינו גם איכותי וגם זול למדי, מה שמבהיר ומחדד את הבדלי האיכות שבין טונר מקורי לבין 'טונר תואם'.

הנחת יסוד זו, נשארת על כנה לעניין אותה מחסנית טונר מקורית שסיימה מחזור חיים אחד. מחסנית טונר מקורית משומשת הינה עדיין אותה מחסנית טונר מקורית, פרט לכך שהיא אינה מכילה אבקת טונר ואשר רכיביה המתכלים התבלו במהלך השימוש. עובדה היא, שאם ניקח מחסנית טונר מקורית ריקה, נחליף את חלקיה הבלויים בחלקים חדשים ונמלא אותה באבקת טונר(קרי, אותם חלקים ואותה אבקת טונר בהם משתמשת יצרנית המדפסת בתהליך הייצור של מחסנית טונר מקורי) ונפעל על פי אותן פרוצדורות תקניות בהן מיוצרת מחסנית הטונר המקורי, נקבל את אותם ביצועי הדפסה של מחסנית טונר מקורי.

אנו מונעים על ידי מחויבות בלתי מתפשרת ולכן אנו מציעים לכם טונרים ומתכלים אשר עברו תהליך מלא של ייצור מחדש, תחת סטנדרטים מובילים של איכות ובקרה. ועל כך יעידו לקוחותינו המרוצים, ביניהם בנקים, חברות ביטוח, גופים שלטוניים, חברות מובילות במשק הישראלי, כמו גם משווקים בישראל, צרפת, גרמניה והולנד.
אנו גאים בכך שאנו מספקים ללקוחותינו טונרים מוחדשים באיכות הגבוהה ביותר, עומדים בציפיות הלקוחות מבחינת איכות ועקביות ברמה שהינה שווה ואף עולה על איכותם של טונרים מקוריים.
 
אנו שמים דגש על כל שלבי הפיתוח והייצור של מחסניות הטונר החל בשרשרת האספקה וכלה בניטור קפדני של תהליכי הייצור ובדיקת המוצר המוגמר. כחלק מפרוצדורות אלו, אנו עורכים בדיקות לבחינת המאפיינים של חומרי הגלם על מנת להבטיח את הסטנדרטים הנדרשים.

 

על מנת להבטיח איכות ועקביות של טונרים אלו, הם נבדקים ונבחנים על פי אותן אמות המידה של יצרניות הטונר המקורי.
תוכלו לסמוך על האיכות והאמינות שאנו מציעים וליהנות מאותה איכות הדפסה של טונר מקורי, כמו גם את מאותה תפוקת דפים, במחיר שהנו משתלם יותר, זאת להתפשר על איכות.

בחרו טונר למדפסת ,בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אכות ואמינות, טונר שיעניק לכם את התמורה המשתלמת ביותר.

אנו מציעים לכם את החזר ההשקעה הגבוה ביותר, עם הדפסה עקבית ורציפה שיעניקו לכם שקט נפשי לצד חסכון מוכח וכמובן את כל היתרונות הסביבתיים שנובעים מהפחתה של כמות הפסולת, וצמצום פליטות פחמן.

טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע"מ. ח.פ - 514294107 © כל הזכויות שמורות. טלפון : 03-5731050 , כורזין 5 גבעתיים 53583 Google My Business‎
שמות מסחריים של מוצרים ושרותים, גרפיקה, לוגו, תמונות וחומרי פרסום המופיעים בדף זה ואשר נוגעים לשמות של מדפסות, מתכלים, טונרים, מחסניות וראשי דיו, הינם סימנים מסחריים רשומים בבעלות החברה המחזיקה בזכויות שם המותג. המוצג לעיל נועד אך ורק לצרכי המחשה ותאימות.