דפי מידע

השוואה ראש בראש טונר מקורי לעומת טונר תואם לעומת טונר ממוחזר.

מה אילו יכולתם לקנות......? טונר למדפסת שיתן לכם את אותה איכות ואמינות של טונר מקורי, ולשלם תמורת זה פחות. טונר אשר יפחית את עלויות ההדפסה בכארבעים אחוזים ויעניק לכם את החזר ההשקעה הגבוה ביותר, זאת מבלי שתידרשו להתפשר על איכות או אמינות ובנוסף תקבלו ערך מוסף של שמירה על הסביבה. נשמע טוב?, טוב מכדי להיות אמיתי? קראו ובחנו את העובדות לאשורן וגלו זאת בעצמכם.

כאשר אתם נדרשים להחלפה של טונר עבור המדפסת אשר ברשותכם, מומלץ שתשקללו חמישה גורמים אשר יסייעו לכם לבחור את זה שיתן את התמורה המשתלמת והגבוהה ביותר לכספכם.
1. מחיר של טונר.
2. איכות.
3. היחס בין מחיר לאיכות.
4. החזר ההשקעה.
5. יתרונות סביבתיים. 

הטבלה שלהלן מציגה בבירור השוואה של הערך הכולל המתקבל משימוש עם טונר מקורי, טונר תואם ומחסנית טונר מקורי שיוצרה מחדש :

גרף המציג השוואה של הערכים המתקבלים ביחס עלות תועלת שבין טונר מקורי לבין טונר ממוחזר וטונר תואם

נצא מתוך הנחת היסוד הברורה כי טונרים מקוריים מציבים את רף הסטנדרטים הגבוה ביותר. כעת, נשתמש בערכים של סטנדרטים אלו לצרכי השוואה בין טונרים מקוריים, טונרים תואמים וטונרים מקוריים שסיימו מחזור עבודה אחד ועברו תהליך מלא של ייצור מחדש.

מתוך הנחה זו, כי טונרים מקוריים הנם בעלי הסטנדרטים המובילים, נעבור לעובדות כהוויתן.
הנחת היסוד אשר קובעת כי הטונרים המקוריים נותנים את ביצועי ההדפסה הטובים ביותר ומספקים את רמת האמינות הגבוהה ביותר, נובעת מכך שטונרים אלו תוכננו ויוצרו על ידי יצרן המדפסת, על מנת שיתאימו באופן מושלם עבור המדפסת, בה הם יועדו לשמש. מחירם הבסיסי הגבוה של טונרים מקוריים וחוסר התחרות על רף המחיר, מאפשרים ליצרן המדפסת מרווח רווח שמאפשר שימוש בחומרי גלם ובמרכיבים שהנם ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

לעומת זאת, טונרים תואמים, אלו טונרים אשר יוצרו בארצות דרום מזרח אסיה וסין בפרט, ומכונים גם בשם טונרים גנריים, הינם טונרים שיועדו לשיווק במדינות מתפתחות. טונרים תואמים, מיוצרים לרוב על ידי יצרנים אשר פועלים תחת סטנדרטים ירודים של איכות ובטיחות. היות וכל התחרות הקיימת על נתח השוק של הטונרים התואמים, הינה תחרות של שוק מוטה מחיר, לכן נאלצים אותם יצרנים להשתמש בחומרי הגלם הזולים ביותר. חומרי הגלם המשמשים את יצרני הטונרים התואמים, אינם מפוקחים על ידי מערכת בקרה כלשהיא, כפי שקיימת לכל אורך שרשרת הייצור של יצרני טונר המקורי. אי לכך, מובן כי טונר תואם, הגם שהנו חדש לכאורה, אינו בר השוואה כלל וכלל אל איכות, אמינות ו/או בטיחות השימוש בטונר מקורי.
על מנת לחדד את הנאמר לעיל, נקח דוגמא של טונר מקורי אשר מחירו למשווק עומד על כ-100 דולר אמריקאי, בהשוואה לאותו טונר נקח את מחירו של 'טונר תואם' אשר מחירו למשווק, עומד על פחות מעשרה דולר אמריקאי. הפרש המחיר מעיד על ההבדל הרב במירווח היכולת לייצר מוצר שהינו גם איכותי וגם זול למדי, מה שמבהיר ומחדד את הבדלי האיכות שבין טונר מקורי לבין 'טונר תואם'.

הנחת יסוד זו, נשארת על כנה לעניין אותה מחסנית טונר מקורית  שסיימה מחזור חיים אחד. מחסנית טונר מקורית משומשת, הנה עדיין אותה מחסנית טונר מקורית, פרט לכך שהיא אינה מכילה אבקת טונר ואשר רכיביה המתכלים עברו תהליך של בליה במהלך השימוש. עובדה היא, שאם ניקח מחסנית טונר מקורית ריקה, נחליף את חלקיה הבלויים בחלקים חדשים ונמלא אותה באבקת טונר(חלקים ואבקת טונר באותה איכות וסטנדרטים בהם משתמש יצרן המדפסת בתהליך ייצורה של מחסנית הטונר המקורית) ונפעל באותן פרוצדורות תקניות בהן מיוצרת מחסנית הטונר המקורית, נקבל את אותם ביצועי הדפסה כמו של מחסנית טונר מקורית חדשה.

אנו מונעים על ידי מחויבות בלתי מתפשרת ולכן אנו מציעים לכם טונרים ומתכלים אשר עברו תהליך מלא של ייצור מחדש, תוך יישום סטנדרטים מובילים של איכות ובקרה. ועל כך יעידו לקוחותינו המרוצים, ביניהם בנקים, חברות ביטוח, גופים שלטוניים, חברות מובילות במשק הישראלי, כמו גם משווקים בישראל, צרפת, גרמניה והולנד.
אנו גאים לספק טונרים ומתכלים באיכות הגבוהה ביותר, טונרים ומתכלים אשר עומדים בציפיות הלקוחות ומספקים פלט מודפס איכותי ועקבי ברמה שהינה שווה ואף עולה על איכותם של טונרים מקוריים.
 
אנו שמים דגש על כל שלבי הפיתוח והייצור של מחסניות הטונר החל בשרשרת האספקה וכלה בניטור קפדני של תהליכי הייצור ובדיקת המוצר המוגמר. כחלק מפרוצדורות אלו, אנו עורכים בדיקות לבחינת המאפיינים של חומרי הגלם על מנת להבטיח את המפרטים הנדרשים ברמה של תכולת פיגמנט, יחס דיאלקטרי, ריכוז וכושר פיזור של חלקיקי אבקת הטונר, טעינה אלקטרוסטטית ובדיקת צפיפות ההדפסה וכושר הקיבוע של שכבת ההדפסה.

 

על מנת להבטיח איכות ועקביות של טונרים, אלו נבדקים ונבחנים על פי אותן אמות המידה של יצרניות הטונרים המקוריים.
תוכלו לסמוך על האיכות והאמינות שאנו מציעים ולהנות מאותה איכות הדפסה של טונר מקורי, כמו גם את מאותה תפוקת דפים, במחיר שהנו משתלם יותר ומבלי להתפשר על איכות.

בחרו טונר למדפסת ,בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אכות ואמינות, טונר שיעניק לכם את התמורה המשתלמת ביותר.

קבלו את החזר ההשקעה הגבוה ביותר, בתמורה של הדפסה עקבית ורציפה שיקנו לכם שקט נפשי לצד חסכון מוכח וכמובן את כל היתרונות הסביבתיים שנובעים מהפחתה של כמות הפסולת, וצמצום פליטת הפחמן.